sobota, 27 stycznia 2018

ogłoszenia 2018.01.28 IV niedziela zwykła

  • Dziś ogłaszamy bardzo ważne wydarzenie w naszej parafii, jakim będzie Nawiedzenie naszej parafii przez Maryję w Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Maryja w tym znaku przybędzie do naszej parafii 11 kwietnia.
  • Nasze przygotowanie do przyjęcia Maryi zwiążemy z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: we środy po Mszach św. o godz. 18.00 będziemy odmawiali Różaniec o dobre przygotowanie na spotkanie z Maryją( pierwszy Różaniec 7 lutego).
  • Ponadto w I soboty miesiąca: o 16.30 Msza św. wynagradzająca, a o 17.15 Różaniec. Również od I niedzieli Wielkiego Postu po Mszy św. wieczornej będziemy odmawiali Różaniec .
  • Ogłaszamy też Czyny Nawiedzenia: Zbiórka pomoc Rodzinom w Syrii „Rodzina Rodzinie”, Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, Wsparcie Dzieł Misyjnych.
  • Dziś o 19.30 Msza za Ojczyznę.
  • W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca lutego.
  • 2 lutego to Święto Ofiarowania Pańskiego i I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. W tym dniu obchodzimy dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony klauzurowe. Spowiedź na Mszach św. Wizyta u chorych od 10.00. W tym dniu kancelaria nie będzie czynna.
  • I sobota miesiąca: o 16.30 Msza św. wynagradzająca, a o 17.15 pierwszy Różaniec Nawiedzenia.
  • W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach porannych 7.30 – 8.30, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej od g. 19.00.
  • Program wizyty duszpasterskiej w zakładce Wizyta Duszpasterska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz