piątek, 2 lutego 2018

ogłoszenia 2018.02.04 V niedziela zwykła

  • Do naszej parafii 11 kwietnia przybędzie Maryja w Kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Duchowe przygotowanie do tego wydarzenia to modlitwa i czyn: zapraszamy we środy na różaniec odmawiany po Mszy św. wieczornej. Ponadto w I soboty miesiąca: o 16.30 Msza św. wynagradzająca i 17.15 Różaniec, a w niedziele Wielkiego Postu Różaniec po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Dziś ks. Grzegorz Mioduchowski proboszcz z Nadmy głosi kazania i zbiera na tacę ofiary na budowę kościoła.
  • Dziś o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej. 
  • Chrzty 11 lutego o godz. 11.30.
  • Za tydzień 11 lutego Światowy dzień chorych. O godz. 13.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Do sakramentu Chorych idziemy po odbytej spowiedzi, a po Mszy agapa w Wieczerniku. Prosimy o dowiezienie chorych.
  • Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek 6 lutego o 19.00.
  • Spotkanie katechetów we wtorek o godz. 19.00.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 12 lutego o godz. 19.00.
  • Istnieje możliwość odpisania 1% podatku od dochodów na cele charytatywne Caritas, wpisując obok numeru KRS hasło Płudy wspieramy również działania Parafialnego Zespołu Caritas. Pod chórem na stoliku znajdziemy karteczki z instrukcją jak możemy tego dokonać.
  • Z racji wizyt duszpasterskich w kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, wtorek i środę w godzinach porannych 7.30 – 8.30, a we czwartek i piątek 7.308.00 i po południu od 16.00 do 17.30.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz