sobota, 17 marca 2018

ogłoszenia 2018.03.18 V niedziela Wielkiego Postu

     Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne głosi je ks. Krzysztof Surowaniec Misjonarz Krwi Chrystusa. Od jutra rekolekcje dla uczniów gimnazjów 19-21 marca. 
     W najbliższy piątek Droga Krzyżowa - dla dzieci o 1600,  a o 1900 prowadzona przez wspólnoty parafialne po terenie kościelnym, do udziału zapraszamy wszystkich parafian, nie będzie drogi krzyżowej o 1700. 
     Nabożeństwa Gorzkich Żali są odprawiane w niedziele o godz. 17.00.
     Dziś różaniec Nawiedzenia po Mszy św. o godz. 13.00.
     Dziś o 15.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej. 
     We czwartek 22 marca o godz. 1900 katecheza przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych.
     Zbiórka żywności i artykułów gospodarstwa domowego dla rodzin wielodzietnych i ubogich do końca rekolekcji. We środę 21 marca po po Mszy św. o 1800 zapraszamy do pakowania paczek w Wieczerniku. A w sobotę od 900 zapraszamy kierowców z samochodami do rozwiezienia paczek i  silnych młodzieńców do pomocy.
     Nasz Parafialny Zespół Caritas rozprowadza po Mszach św. paschaliki i świece na stół wielkanocny. Nabywając świece wspieramy rodziny w potrzebie. 
     W roku 40 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Papieskie w czwartek 22 marca po Mszy św. o 18.00. 
     Za tydzień nie będzie Mszy św. za Ojczyznę.
     W przyszłą niedzielę 25 marca (Niedziela Palmowa) w Wieczerniku w godz. 9.00 - 15.00 odbędzie się Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła wraz z Kiermaszem Ciast. Prosimy o charytatywne upieczenie ciast i przyniesienie ich do Wieczernika. Dochód na dzieła miłosierdzia w parafii.
      W przyszłą niedzielę chórzyści będą rozprowadzali przed kościołem palmy. Dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie działalności chóru.
     Dziś o godz. 19.15 z Fundacją AVE i Białołęckim Wydziałem Kultury serdecznie zapraszamy na Koncert Pieśni Pasyjnej, dedykowany pamięci Żołnierzy Niezłomnych i majora Mariana Kozłowskiego z Białołęki Dworskiej. Wystąpią 4 znakomite zespoły: Ekumeniczny Chór Kameralny, Chór Camerata Varsovia, Grodziski Chór Cantata oraz Chór Ave.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz