sobota, 20 października 2018

ogłoszenia 2018.10.21 XXIX niedziela zwykła

• Dziś niedziela misyjna, modlimy się za misjonarzy i wspieramy materialnie pracę misjonarzy. Dzisiejsza taca na misje św.
  • Dziś gościmy też siostrę ze Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi pracującą na Białorusi. Po Mszach św. będzie możliwość złożenia ofiary na dzieło misyjne prowadzone przez siostry.
  • Dziś o godz. 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania grupy starszej, za tydzień o godz. 16.30 grupy młodszej.
  • Za tydzień w niedzielę 28 października o godz. 16.30 młodzież oazowa zaprasza na modlitwę uwielbienia w dniu zakończenia Synodu o młodzieży w Rzymie, w synodzie ty uczestniczył delegat naszej diecezji ks. biskup Marek Solarczyk.
  • W tym roku przypada 40 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Jutro 22 października liturgiczne wspomnienie i nowenna do św. Jana Pawła II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Prosimy składać do księdza proboszcza wspomnienia i świadectwa łask udzielonych nam i naszym rodzinom przez wstawiennictwo świętego Jana Pawła II.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej jutro 22 października po różańcu i nowennie.
  • Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele po Mszach św. wieczornych. W tym roku w sposób szczególny polecamy dwie intencje: pierwsza to modlitwa za Synod Biskupów o młodzieży, druga bardzo ważna intencja o dobre przeżycie misji parafialnych, które odbędą się w naszej parafii w dniach 18 - 25 listopada.
  • Różaniec z udziałem dzieci poniedziałek, wtorek, środa, czwartek o godz. 17.00.
  • W piątek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci z klas 4-6 na spotkania Oazy Dzieci Bożych w Wieczerniku. Spotkania prowadzą animatorzy z naszej parafii.
  • W sobotę o godz. 10.00 próba scholi dziecięcej Totus Tuus. Zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych do klasy 6 włącznie.
  • Wspólnota Oazowa zaprasza dzieci ze Szkół Podstawowych na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w najbliższą sobotę 27 października w godzinach 1600-1800. Na Balu obowiązują stroje świętych lub aniołów. Serdecznie zapraszamy!
  • Kurs przedmałżeński odbywa się w piątki o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej.
  • Poradnia Rodzinna dla małżeństw i rodzin czynna we środy o godz. 18.00 w salce przy Wieczerniku.
  • Zbliża się listopad, miesiąc pamięci o zmarłych. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na wypominki jednorazowe, roczne i msze św. listopadowe za zmarłych.
  • Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem we czwartek 8 listopada o 1900.