sobota, 17 listopada 2018

ogłoszenia 2018.11.18 XXXIII niedziela zwykła

  • Dziś rozpoczynają się Misje Parafialne prowadzone przez ks. prałata Bogusława Kowalskiego proboszcza katedry i ks. Michała Dziedzica duszpasterza Młodzieży w naszej diecezji. Bęone trwały do przyszłej niedzieli Chrystusa Króla. Prosimy o zapraszanie na misje swoich bliskich, znajomych i sąsiadów, a zwłaszcza tych, którzy osłabli w wierze i nie uczestniczą w życiu naszej parafii. Z racji na listopadowe misje nie będzie rekolekcji adwentowych.
  • We czwartek nabożeństwo papieskie będzie sprawowane przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.40.
  • Msza św. zbiorowa gregoriańska za zmarłych sprawowana jest codziennie w tygodniu misyjnym w dni powszednie o godz. 900, we czwartek o 1800, a w niedziele o 700 rano.
  • Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie Wspólnoty Papieskiej.
  • Za tydzień w niedzielę 25 listopada o godz. 1930 Msza św. za Ojczyznę.
  • W sobotę o godz. 1000 próba scholi dziecięcej Totus Tuus. Zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych do klasy 6 włącznie.
  • Zapraszamy w roku jubileuszu 70 lecia istnienia naszej parafii na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 18 – 25 marca 2019 roku. Program, warunki umowy, umowa-zgłoszenie dostępne w zakrystii po Mszach św. Koszt około 4000 , Zaliczka po podpisaniu umowy zgłoszenia 1000 zł. Prosimy o szybkie zgłaszanie się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz