sobota, 24 listopada 2018

ogłoszenia 2018.11.25 Niedziela Chrystusa Króla

 • Dziś Mszą św. o godz. 1300 i nabożeństwem przy krzyżu misyjnym kończą się Misje Parafialne, po nabożeństwie zapraszamy na agapę do Wieczernika. Dziękujemy ks. prałatowi Bogusławowi Kowalskiemu i ks. Michałowi Dziedzicowi za misyjny trud.
 • Dziś o godz. 1930 Msza św. za Ojczyznę.
 • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej jutro w poniedziałek 26 listopada o g. 1900.
 • We czwartek 29 listopada odbędzie się całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie ona trwała od Mszy św. porannej aż do wieczora do godz. 2100.
 • W sobotę o godz. 1000 próba scholi dziecięcej Totus Tuus.
 • I sobota miesiąca grudnia Msza św. o godz. 1600. Różaniec o 1645.
 • Za tydzień rozpoczynamy adwent, nowy rok liturgiczny. Najbliższy rok będzie kolejnym poświęconym Duchowi Świętemu i sakramentowi bierzmowania. Zachęca nas do działania i życia w mocy Ducha Świętego.
 • Roraty o 630rano.
 • W Adwencie ruszają akcje charytatywne Caritasu: świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, oraz paczka dla rodzin wielodzietnych i ubogich.
 • Spotkanie PZC we wtorek 4 grudnia godz. 1900.
 • Spotkanie rodziców dzieci komunijnych we środę 5 grudnia godz. 1900.
 • W naszej parafii rozpocznie działalność Wspólnota Anonimowych Alkoholików. Spotkania tej grupy są otwarte dla wszystkich, będą się odbywać w salce przy Wieczerniku w soboty od godz. 19.00 do 22.00, pierwsze 1 grudnia.
 • Zapraszamy w roku jubileuszu 70-lecia istnienia naszej parafii na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 17 – 24 marca 2019 roku. Program, warunki umowy, umowa-zgłoszenie dostępne w zakrystii po Mszach św. Koszt około 4000 , Zaliczka po podpisaniu umowy zgłoszenia 1000 zł. Prosimy o zgłaszanie się.
 • Ogłaszamy adwentowy konkurs szopek rodzinnych. Czas przygotowania szopek do niedzieli 23 grudnia. Rozstrzygnięcie po Nowym Roku. Przewidziana prezentacja i nagrody.
 • Za tydzień w niedzielę 2 grudnia od 900 do 1500 w Wieczerniku odbędzie się Kiermasz Rękodzieła i Ciast. Prosimy o upieczenie ciast. Dochód z ciast będzie przeznaczone na dzieła charytatywne w naszej parafii. Będzie można też nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
 • Wizyta duszpasterska rozpocznie się od 3 grudnia. Plan wizyt.
 • We wtorek 27 listopada w kościele Matki Bożej Pięknej Miłości o godz. 12.00 Msza św. w intencji kobiet w stanie błogosławionym i matek z małymi dziećmi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz