sobota, 28 września 2019

Ogłoszenia 2019.09.29 XXVI niedziela zwykła

Dziś o godz. 1930 Msza św. za Ojczyznę .

We wtorek rozpoczyna się październik miesiąc modlitwy Różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele codziennie po Mszach św. wieczornych. Różaniec z udziałem dzieci poniedziałek, wtorek , środa, czwartek o godz. 1700. W tym roku w sposób szczególny będziemy polecali dwie intencje: pierwsza to modlitwa za misje św. papież Franciszek ogłosił październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym, druga intencja to modlitwa za młodzież i Synod Młodych w naszej diecezji.

W tym tygodniu przypadają: I czwartek miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od 700 do 2000.

W I piątek miesiąca wizyta u chorych od godz. 900. Spowiedź od godz. 1600. Msze św. o 700, 1630 i 1800. W tym dniu kancelaria nie będzie czynna.

I sobota miesiąca Msza św. wynagradzająca o g. 1630 i Różaniec o g. 1715, nie będzie Różańca po Mszy św. wieczornej.

Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem we czwartek 3 października o godz. 1900, następna 17 października.

Za tydzień na Mszy św. o godz. 1000 wręczenie różańców dla dzieci komunijnych SP 110 i 257, a o godz. 11.30 pozostałe szkoły 367, Inspiracja, Nasza Szkoła i STO .

Kurs przedmałżeński w piątki o godz. 1900 w kancelarii parafialnej jest to cykl 10 katechez prowadzonych przez kapłana i małżonków z poradni rodzinnej.

Zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci z klas VIII SP i I oraz II szkół średnich proszeni są o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii do ks. Jarosława. Praca w grupach z kandydatami wymaga obecności animatorów, dlatego serdecznie zapraszamy do pomocy.

W tym tygodniu spotkania wspólnot:
w poniedziałek Parafialnej Rady Duszpasterskiej o g. 1900.
we wtorek Parafialny Zespół Caritas;
we czwartek Biblijna o 1900.
w piątek: o g. 1700 – Oaza Dzieci Bożych, a o g. 1900 Oaza młodzieżowa.
w sobotę o g. 1000 spotkanie ministrantów.
w sobotę o g. 1000 próba scholi dziecięcej „Totus Tuus”. Zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół do klasy VI włącznie. Schola dziecięca śpiewa na Mszy o godz. 1000.
dzieci od 7 klasy zapraszamy do śpiewania na Mszach o g. 1130 w scholi młodzieżowej.

Burmistrz Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy prosi o zapoznanie z Obwieszczeniem Prezydenta m. st. Warszawy w sprawie numerów i granic obwodów głosowania oraz o wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, którego tekst znajduje się na słupach ogłoszeniowych na terenie Dzielnicy Białołęka oraz na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Białołęka w zakładce Wybory Parlamentarne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz