piątek, 29 listopada 2019

ogłoszenia 2019.11.17 XXXIII niedziela zwykła

  • Dziś taca na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.
  • Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W ramach przygotowań do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia przypomnimy pierwszy ze ślubów Jasnogórskich: Przyrzekamy uczynić wszystko, co leży w naszej mocy, aby Polska była rzeczywistym Królestwem Twoim i Twojego Syna, poddanym całkowicie pod Twoje panowanie w życiu naszym osobistym, rodzinnym, narodowym i społecznym.
  • Dzisiaj o godz. 16.30 spotkanie starszej grupy kandydatów do bierzmowania w Wieczerniku.
  • Spotkanie młodszej grupy kandydatów do bierzmowania w niedzielę 24 listopada o g. 1630.
  • Zapraszamy na katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży. Katechezy odbywają się w poniedziałki i czwartki o g. 2000 w Wieczerniku.
  • W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do wypominek rocznych.
  • Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżonków w środę 20 listopada na Mszę św. o godz. 18, a po niej do WIECZERNIKA na spotkanie poświęcone tematowi „Droga wiary małżonków” zakończone kolacją. Zaproszenia są wyłożone z tyłu kościoła na stolikach.
  • We czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. aż do godz. 2000.
  • Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem we czwartek 21 listopada o g. 1900.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz