sobota, 22 sierpnia 2020

ogłoszenia 2020.08.23 XXI niedziela zwykła

Dziś gościmy z posługą słowa ks. Pawła Czeluścińskiego, który od niedawna pracuje w parafii św. Józefa Robotnika w Surgucie na Syberii. Po Mszach zbiórka do puszek na budowę domu parafialnego w Surgucie.

Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Papieskiej.

Jutro w poniedziałek 24 sierpnia o 19.00 spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

We środę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. 

W piątek 28 sierpnia po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna przed beatyfikacją Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Za tydzień 30 sierpnia o godz. 19.30 Msza św. za Ojczyznę.

Obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętych o godz. 1300. W dni powszednie Msze św. są sprawowane rano i po południu o godz. 700 i 1800.

Kancelaria parafialna w wakacje czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 1600 – 1730/z wyjątkiem I piątków miesiąca i uroczystości/.

Zbliża się czas głosowania na projekty do budżetu obywatelskiego na rok 2021. Nasz parafialny projekt pt. Ścieżka edukacyjna śladami św. Jana Pawła II oraz Prymasa Tysiąclecia  został umieszczony na liście dzielnicy na pozycji 110, natomiast i otrzymał nr ESOG 618. Termin głosowania 1-15 września. Otrzymaliśmy informacje z urzędu, dotyczące sposobu głosowania. Więcej na internetowej stronie parafii poniżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz