sobota, 15 sierpnia 2020

Ogłoszenia XX niedziela zwykła 16.08.2020 r.

Serdecznie witamy gości, którzy przybyli do naszej parafii i dzisiaj z nami wspólnie się modlą. Życzymy odpoczynku i radosnego pobytu u naszych rodzin. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego wypoczynku i powrotu do pełni sił.

Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez wybuch w Bejrucie.

W związku ze stałym zagrożeniem z powodu pandemii przypominamy o koniecznych środkach ostrożności w zgromadzeniu liturgicznym: o potrzebie zakrywania twarzy i dezynfekcji rąk.

Obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie ma Mszy świętych o godz. 1300. W dni powszednie Msze św. są sprawowane rano i po południu o godz. 700 i 1800

Kancelaria parafialna w wakacje czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 1600 – 1730.

W sobotę 22 sierpnia po Mszy św. o godz. 1800 nowenna do św. Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1800 spotkanie Wspólnoty Papieskiej.

W poniedziałek 24 sierpnia o 1900 spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Za tydzień w niedzielę będziemy gościć z posługą słowa ks. Pawła Czeluścińskiego, który od niedawna pracuje w parafii św. Józefa Robotnika w Surgucie na Syberii. Po Mszach zbiórka do puszek na budowę domu parafialnego w Surgucie.