sobota, 19 września 2020

ogłoszenia 2020.09.20 XXV niedziela zwykła

Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Po Mszach Świętych przed kościołem jest prowadzona kwesta na rzecz Radia Warszawa – naszej diecezjalnej stacji radiowej, która nadaje na częstotliwości 106,2 FM i przez internet. Przed kościołem będą również dostępne cegiełki – radiobooki z audycjami szczególnie cenionymi przez Słuchaczy tej rozgłośni. Zachęcamy do słuchania Radia Warszawa na co dzień – to rzetelna informacja o tym, co dzieje się w Kościele, Warszawie i w regionie, wspólna modlitwa i ciekawe audycje tematyczne.

Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie Wspólnoty Papieskiej.

Jutro w poniedziałek 2dzień września o 19.00 spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy. 

We wtorek 22 września nabożeństwo papieskie , a po nim spotkanie  Rycerzy św. Jana Pawła II.

Początek katechez przedmałżeńskich 25 września br. w piątek w kancelarii. Serdecznie zapraszamy wszystkich narzeczonych, którzy w najbliższym roku pragną zawrzeć sakrament małżeństwa.

Przeniesione I Komunie św. z maja br. na 26 września godz. 12:00   STO i Inspiracja, a 3  października godz. 12:00   SP 367. Spowiedź przed Komunią w piątek od g. 17.00. 

Kurs przedmałżeński w piątki o godz. 1900 w kancelarii parafialnej jest to cykl 10 katechez prowadzonych przez kapłana i małżonków z poradni rodzinnej. 

Zapisy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Kandydaci z klas VIII SP i I oraz II szkół średnich proszeni są o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii do ks. Jarosława. Praca w grupach z kandydatami wymaga obecności animatorów, dlatego serdecznie zapraszamy do pomocy. Pierwsze spotkanie po wakacjach grupy starszej w niedzielę 27 września o godz. 1630 w Wieczerniku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz