sobota, 14 listopada 2020

Ogłoszenia 15.11.2020 r. XXXIII niedziela zwykła

Dzisiejsza taca na Seminarium duchowne.

Dziękujemy za ofiary składane na tacę i przesyłane za pośrednictwem internetu na remont starego Kościoła. W listopadzie prosimy o taką zbiórkę na tacę w przyszłą niedzielę Chrystusa Króla 22 listopada.

Msze św. gregoriańskie listopadowe za zmarłych w niedziele są sprawowane o godz. 7.00, w tygodniu o godz. 18.00.

W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do wypominek rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 700, 830 i 1130. W związku z pandemią można przesyłać prośbę o modlitwę za zmarłych za pośrednictwem internetu, ofiarę wraz z imionami przesyłamy na konto parafii.

Za tydzień w niedzielę 22 listopada o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii ze szkół SP. 367, Nasza Szkoła, Mentis , STO i INspiracja.

Z racji na dramatyczną sytuację zakażeń koronawirusem, w kościele może na Mszy św. przebywać ograniczona liczba osób 1 na 15 mkw. Prosimy zakładać maseczki i zachować dystans pomiędzy obcymi osobami 1,5 m. Przy drzwiach są umieszczone płyny odkażace.

Kolejny tydzień odwołane są spotkania formacyjne w małych grupach oraz katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży. Prosimy o przeprowadzanie spotkań za pośrednictwem internetu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz