sobota, 4 września 2021

Ogłoszenia 2021.09.05 XXIII Niedziela zwykła

 • Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

 • Zbliżają się nasze uroczystości odpustowo dożynkowe. Jak co roku poprzedzi je adoracja Najświętszego Sakramentu w starym kościele od godz. 7.30 do 20.00. 6 i 7 września w poniedziałek i wtorek, natomiast we środę 8 września od 7.30 do 17.45. Msze św. w poniedziałek, wtorek i we środę o 7.00 w starym kościele, następnie o 9.00 i 18.00 w nowym kościele.

 • Główna Msza św. z uroczystości o godz. 18.00, a po niej agapa. Prosimy poszczególne osiedla i wspólnoty o przygotowanie darów ołtarza. Dary finansowe przeznaczone będą na pomoc ubogim. Prosimy upiec ciasta i przynieść przed uroczystością do wieczernika.

 • Próba przed uroczystością odpustową dla dziewcząt sypiących kwiatki w czasie procesji z s. Beatą w poniedziałek i wtorek o 17.30.

 • W sobotę 11 IX o godz. 12.00. Uroczystość I Komunii SP Inspiracja. Spowiedź przed Komunią w piątek o godz. 19.00.

 • 12 września w beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. W nocy z piątku na sobotę 10-11 września od godz. 20.00 do 7.00 rano będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu przed uroczystością beatyfikacji.

 • Nasze parafialne dziękczynienie za beatyfikację odbędzie się we czwartek 16 września połączone z poświęceniem krzyża, przy zbiegu ulic Klasyków i Fletniowej.

 • 19 września młodzież oazowa zaprasza do udziału w grze terenowej związaną z beatyfikacją. Msza św. o godz. 11.30, a po niej gra w terenie.

 • Po przerwie wakacyjnej wracajmy do spotkań formacyjnych.

 • Zapraszamy młodzież i dorosłych do naszego chóru Ave. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i występy telewizyjne. Obecnie tworzy go 30 osób. W najbliższym czasie ukaże się płyta chóru z oratorium "Sprawiedliwe". Próby w piątki o g. 19.15. Szczegóły u pana organisty. Nie jest wymagana znajomość nut, wystarczą dobre chęci.

 • Od września wracamy do zwyczajnego porządku pracy w niedziele powraca Msza św. o godz. 13.00. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku od 7.30-8.00 i 16.00 do 17.30 /oprócz uroczystości i I piątków miesiąca/.

 • Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz