sobota, 25 września 2021

Ogłoszenia 2021.09.26 XXVI Niedziela zwykła

 • Dziś na Mszach św. o godz. 10.00 SP 367, Nasza szkoła, Mentis, a o 11.30 STO poświęcenie pamiątkowych obrazków dla dzieci komunijnych z klas IV. Dzieci i rodziców zapraszamy do praktyki 9 I piątków miesiąca, spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej.

 • Dziś o 16.30 Msza św. dla rodzin z dziećmi idącymi do I Komunii ze szkoły 257 oraz ze szkół: Inspiracja, Nasza Szkoła, Mentis i STO

 • Dzisiaj Msza św. za Ojczyznę o godz. 19.30.

 • We wtorek 28 września po Mszy św. nowenna do błogosławionego Stefana Wyszyńskiego.

 • Od piątku zaczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. w wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15. Za tydzień na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 będą poświęcone różańce dla dzieci komunijnych.

 • W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca. I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Spowiedź od 7.00 rano i od 16.00 po południu. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.

 • I sobota. Msza św wynagradzająca o 16.00, a po niej różaniec, nie będzie różańca po Mszy św. o godz. 18.00.

 • Przygotowanie do Sakramentu małżeństwa w kolejne piątki po Mszy św. o godz. 19.00. Cały cykl przygotowań obejmuje 10 spotkań, a także 3 spotkania w poradni małżeńskiej.

 • Spotkanie starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania 3 października o godz. 16.30. Zaproszeni są wszyscy, którzy byli zapisani w poprzednim roku duszpasterskim.

 • Młodsza grupa będzie miała spotkanie i zapisy w niedzielę 10 października o godz. 17.00.

 • Dzisiejsza niedziela 26 września jest w naszej diecezji „Dniem Solidarności z Afgańczykami”. Zbiórka do puszek po Mszy św. na pomoc potrzebującym.

 • Za tydzień taca na Dom Św. Faustyny w Ostrówku.

 • Za tydzień w niedzielę wspólnoty neokatechumenalne będą zapraszać na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Czas pandemii wprowadził wżycie Kościoła wiele lęku, trzeba powracać do pełnego zaangażowania duszpasterskiego, otworzyć na nowo „drzwi Chrystusowi”.

 • Na terenie całego kraju prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Wszyscy mieszkańcy Polski na mocy ustawy są zobowiązani do udziału w tym badaniu. Spis trwa jeszcze tylko do końca września. Główny Urząd Statystyczny prosi o niezwłoczne wypełnienie obowiązku spisowego. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej spis.gov.pl lub pod numerem telefonu 22 279 99 99.

 • Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz