sobota, 2 października 2021

Ogłoszenia 2021.10.03 XXVII Niedziela zwykła

• Dziś wspólnoty neokatechumenalne zaprasza na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Czas pandemii wprowadził wżycie Kościoła wiele lęku, trzeba powracać do pełnego zaangażowania duszpasterskiego, otworzyć na nowo „drzwi Chrystusowi”.

• Dziś na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 będą poświęcone różańce dla dzieci komunijnych. O 10.00 SP 367, 110, Mentis i Nasza Szkoła, a o 11.30 SP 257, STO i Inspiracja.

• Dziś o g. 16.30 Msza św. i spotkanie starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Zaproszeni są wszyscy, którzy byli zapisani w poprzednim roku duszpasterskim.

• Dziś taca na Dom Św. Faustyny w Ostrówku.

• Miesiąc październik to miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe w kościele po Mszach św. wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.

• W poniedziałek 4 października wspomnienie św Franciszka, po Mszy Św. wieczornej i Różańcu spotkanie Wspólnoty Rodzin. Temat spotkania: Kongresy eucharystyczne.

• We wtorek wspomnienie św. s. Faustyny, po Mszy św. i Różańcu spotkanie katechetów.

• We czwartek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

• Przygotowanie do Sakramentu małżeństwa w kolejne piątki po Mszy św. o godz. 19.00. Cały cykl przygotowań obejmuje 10 spotkań, a także 3 spotkania w poradni małżeńskiej.

• Zapisy dla młodszej grupy kandydatów do bierzmowania na spotkaniu w niedzielę 10 października o godz. 17.00.

• W sobotę o godz. 10.00 próba scholi dziecięcej Totus Tuus, zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych do kl. VI.

• Za tydzień Niedziela Papieska po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W Dzień Papieski wracamy do orędzia nadziei, które na początku swojego pontyfikatu skierował św. Jan Paweł II, zawarte w s łowach Chrystusa: Nie lękajcie się!

• Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej.