piątek, 15 października 2021

Ogłoszenia 2021.10.17 XXIX niedziela zwykła

     Dziś o 16.30 spotkanie formacyjne rodziców i dzieci komunijnych ze szkół  SP 367, Nasza Szkoła, Inspiracja, STO, Mentis.

     Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Czas pokonać lęk czasu pandemii, chcemy powrócić do pełnego zaangażowania duszpasterskiego, otworzyć na „drzwi Chrystusowi”. Katechezy odbywają się w Wieczerniku w poniedziałki i czwartki o godz.20.00.

   Miesiąc październik to miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe w kościele po Mszach św. wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.

     W poniedziałek 18 października po wieczornym różańcu spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

     We wtorek 19 października po Mszy Św. wieczornej i Różańcu w Roku Rodziny modlitwa za rodziny z dzieckiem utraconym.

     W piątek 22 października nowenna do św. Jana Pawła II.

     W sobotę o godz. 10.00 próba scholi dziecięcej Totus Tuus, serdecznie zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych.

     Za tydzień w niedzielę 24 października o godz. 16.30 spotkanie formacyjne rodziców i dzieci komunijnych ze szkół  SP 110, 257 .

     We wtorek 26 października po różańcu spotkanie Wspólnoty Papieskiej.

     W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do Mszy św. zbiorowej sprawowanej codziennie przez cały listopad o godz. 1800, a  w niedziele o 700 rano oraz do wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 700, 830 i 1130. Można przesyłać prośbę o modlitwę za zmarłych za pośrednictwem internetu, ofiarę wraz z imionami przesyłamy na konto parafii.

     Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej.

 


    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz