sobota, 9 października 2021

Ogłoszenia 2021.10.10 XXVIII Niedziela zwykła

 • Dziś Niedziela Papieska, po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W Dzień Papieski wracamy do orędzia nadziei, które na początku swojego pontyfikatu skierował św. Jan Paweł II, zawarte w słowach Chrystusa: Nie lękajcie się!

 • Dziś o godz. 17.00 zapisy dla młodszej grupy kandydatów do bierzmowania na spotkaniu.

 • Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Czas pokonać lęk czasu pandemii, chcemy powrócić do pełnego zaangażowania duszpasterskiego, otworzyć na „drzwi Chrystusowi”. Katechezy odbywają się w Wieczerniku w poniedziałki i czwartki o godz.20.00.

 • Miesiąc październik to miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe w kościele po Mszach św. wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.

 • W wtorek 12 października po Mszy Św. wieczornej i Różańcu spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

 • We środę 13 października po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie z procesją przynosimy świece.

 • Z piątku na sobotę 15-16 października po różańcu odbędzie się całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu, czuwanie nocne to dziękczynienie za beatyfikację kardynała Wyszyńskiego, Matki Elżbiety Róży Czackiej, a także modlitwa o nową odwagę w ewangelizacji w naszej parafii.

 • W sobotę o godz. 10.00 próba scholi dziecięcej Totus Tuus, serdecznie zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych.

 • W poniedziałek 18 października po wieczornym różańcu spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej

 • W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do Mszy św. zbiorowej sprawowanej codziennie przez cały listopad o godz. 1800, a w niedziele o 700 rano oraz do wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 700, 830 i 1130. Można przesyłać prośbę o modlitwę za zmarłych za pośrednictwem internetu, ofiarę wraz z imionami przesyłamy na konto parafii.

 • Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz