czwartek, 21 października 2021

Ogłoszenia 2021.10.24 XXX niedziela zwykła

       Dziś o 16.30 spotkanie formacyjne rodziców i dzieci komunijnych ze szkół  SP 110 i 257.

       Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Czas pokonać lęk czasu pandemii, chcemy powrócić do pełnego zaangażowania duszpasterskiego, otworzyć na „drzwi Chrystusowi”. Katechezy odbywają się w Wieczerniku w poniedziałki i czwartki o godz.20.00. Jutro bardzo ważna katecheza obwieszczenie kerygmatu. Serdecznie zapraszamy.

     Miesiąc październik to miesiąc modlitwy różańcowej o pokój i za rodziny. Nabożeństwa Różańcowe w kościele po Mszach św. wieczornych. Różańce z dziećmi we wtorek, środę i czwartek od godz. 17.15.

   We wtorek o 19.10 spotkanie Wspólnoty Papieskiej. 

       We czwartek nowenna do błogosławionego Stefana Wyszyńskiego na wieczornym Różańcu.

       W sobotę o godz. 10.00 próba scholi dziecięcej Totus Tuus, serdecznie zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych.

       W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do Mszy św. zbiorowej sprawowanej codziennie przez cały listopad o godz. 1800, a  w niedziele o 700 rano oraz do wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 700, 830 i 1130. Z racji na trwającą pandemię można przesyłać prośbę o modlitwę za zmarłych za pośrednictwem maila, a ofiarę wraz z imionami przesyłamy na konto parafii. 1listopada o godz. 13.00 na cmentarzu tarchomińskim będzie sprawowana Msza św w intencji zmarłych. W tym dniu będziemy pełnili dyżur na cmentarzu przyjmując wypominki.

       Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej.

   

   

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz