sobota, 11 września 2021

Ogłoszenia 2021.09.12 XXIV Niedziela zwykła

 • Dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do podniosłego przeżycia naszej uroczystości odpustowo-dożynkowej: adorującym Najświętszy Sakrament, a także uczestnikom naszych wieczornych uroczystości, za obfite dary ołtarza, za dary wspólnot dla ubogich i plony ziemi, za ciasta, a przede wszystkim za piękną liturgię i spotkanie na agapie.

 • Dziś o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się uroczystość beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Można ją obejrzeć w telewizji.

 • Nasze parafialne dziękczynienie za beatyfikację odbędzie się we czwartek 16 września połączone z poświęceniem krzyża, przy zbiegu ulic Klasyków i Fletniowej. 16 września 1949 r. jest dniem erygowania naszej parafii przez kardynała Wyszyńskiego

 • 19 września młodzież oazowa zaprasza do udziału w grze terenowej związaną z beatyfikacją. Msza św. o godz. 11.30, a po niej gra w terenie.

 • /Biały tydzień po Uroczystości I Komunii SP Inspiracja dziś o 10.00 i w poniedziałek o 18.00. Jutro przynosimy świece chrzcielne/

 • Po przerwie wakacyjnej wracajmy do spotkań formacyjnych.

 • 13 września po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją, a po procesji  spotkanie Wspólnoty Rodzin. Temat spotkania "Bóg i Ojczyzna - filary życia i nauczania Błogosławionego Prymasa Tysiąclecia".

 • 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża. Msze św. o godz. 17.00  i 18.00.

 • Zapraszamy młodzież i dorosłych do naszego chóru Ave. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i występy telewizyjne. Obecnie tworzy go 30 osób. W najbliższym czasie ukaże się płyta chóru z oratorium "Sprawiedliwe". Próby w piątki o g. 19.15. Szczegóły u pana organisty. Nie jest wymagana znajomość nut, wystarczą dobre chęci.

 • Spotkanie Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 20 września poniedziałek godz. 19.00.

 • Niedziela Środków Społecznego Przekazu, przypadająca 19 września, jest również świętem Radia Warszawa, naszej rozgłośni diecezjalnej, która w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. Za tydzień nasza parafia będzie miała okazję wesprzeć finansowo właśnie tę stację katolicką. Po wszystkich Mszach Świętych będzie prowadzona kwesta na rzecz Radia Warszawa.

 • Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności i zasad dystansu oraz maseczek w przestrzeni kościelnej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz