sobota, 23 kwietnia 2022

Ogłoszenia 2022.04.17 Niedziela Zmartwychwstania

  Życzenia

  Drodzy Parafianie ! Chrystus umarł i zmartwychwstał! Kościół to Mistyczne Ciało Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech Jego zmartwychwstanie będzie widoczne w naszym codziennym życiu w miłości, w radosnej służbie i w przebaczeniu. On pokonał wszelki mur wrogości umierając na krzyżu, a zmartwychwstając otworzył nam bramy życia wiecznego. Niech jedność i miłość małżonków i rodzin staną się okazją do nieustannego świętowania i uwielbiania Boga. Wszystkim gościom, a zwłaszcza braciom i siostrom z Ukrainy życzymy pokoju w sercach i w ojczyźnie.

  Duszpasterze naszej parafii.

   

  ·       Jutro w poniedziałek Wielkanocny Msze święte jak w każdą niedzielę. Taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

  ·       Dni  w Oktawie Zmartwychwstania obchodzi się jako uroczystości, dlatego nie ma postu w piątek.

  ·       W piątek 22 kwietnia po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Jana Pawła II.

  ·       Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dzieło przygotowania Wieczernika dla uchodźców z Ukrainy. W minionym tygodniu udało się już przygotować bardzo wiele, zgromadziliśmy potrzebne rzeczy, posunęły się prace remontowe.

  ·       Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. W tym dniu taca na dzieła Charytatywne „Caritas” w naszej diecezji, a o godz. 1500 będzie odprawiona Godzina Miłosierdzia.

  ·       Za tydzień o godz. 1930 Msza św. za Ojczyznę.

  ·       Dziękujemy za adoracje Najświętszego Sakramentu w czasie Triduum Paschalnego, za zaangażowanie w dzieła charytatywne naszej parafii.

  ·       Dzieło pomocy uchodźcom informacje i oferty pomocy pod numerem tel.  533 770 661 i adresem mailowym parafiapludy@gmail.com

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz