sobota, 23 kwietnia 2022

Ogłoszenia 2022.04.24 Niedziela Miłosierdzia


·       Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Taca na dzieła charytatywne Caritasu naszej diecezji. O godz. 1500  Godzina Miłosierdzia w nowym kościele. Dziś udziela się odpustu zupełnego wiernym w Polsce, którzy odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem wystawionym bądź przechowywanym w tabernakulum.

·       Dziś rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia.

·       Dziś o godz. 1930 Msza św. za Ojczyznę.

·       Jutro 25 kwietnia przypada św. Marka Ewangelisty, o 19.00 spotkanie parafialnej Rady Duszpasterskiej. Jest to dzień imienin ks. Jarosława Msza św. w jego intencji o godz. 1800. Serdecznie zapraszamy.

·       We wtorek będziemy obchodzić Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika Głównego Patrona Polski. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

·       We wtorek 26 kwietnia o godz. 19.00 w Białołęckim Ośrodku Kultury ul. Van Gogha 1 odbędzie się koncert pt. Qulturalne Bierzmowanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z naszego dekanatu. Zaproszenie dotyczy obu grup kandydatów do bierzmowania, a także wszystkich grup młodzieżowych, harcerzy. Jest to projekt zaangażowanych ludzi świeckich muzyków, którzy w ten sposób w ten sposób ewangelizują. Księża biskupi zachęcają do uczestnictwa.  

·       We czwartek 28 kwietnia po Mszy św. wieczornej nowenna do błog. Stefana Wyszyńskiego.

·       W sobotę Mszą św. o 18.00 rozpoczniemy kolejny tydzień biblijny w naszej parafii. Od godz. 19.00 rozpoczniemy lekturę Dziejów Apostolskich.  Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Organizatorem tego wydarzenia jest Wspólnota Biblijna.

·       Za tydzień rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w kościele po Mszach św. wieczornych. Prosimy o udekorowanie kapliczek i krzyży przydrożnych i modlitwę przy nich.

·       Dzieło pomocy uchodźcom informacje i oferty pomocy pod numerem tel.  533 770 661 i adresem mailowym parafiapludy@gmail.com


    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz