środa, 15 czerwca 2022

Ogłoszenia 2022.06.12 Uroczystość Najświętszej Trójcy

  • Dziś gościmy ks. Rusłana Demczuka z Ukrainy po Mszy św. będzie zbierał datki na budowę kościoła w swojej nowej parafii.
  • Dziś o godz. 13:00 będzie sprawowana uroczysta Msza św. z okazji 40 rocznicy święceń kapłańskich ks. Zdzisława Rogozińskiego.  Ks. Zdzisław przyjął święcenia kapłańskie z rąk ks. Kardynała Józefa Glempa, w swoim bogatym życiorysie był m.in. proboszczem, a także ojcem duchownym Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.
  • Dziś kończy się czas spowiedzi wielkanocnych.
  • Jutro 13 czerwca po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.
  • Nabożeństwa czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszach św. wieczornych.
  • We czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 11.300 odbędzie się uroczysta procesja Eucharystyczna. Procesja przejdzie tradycyjnie ulicami: Klasyków, Krokwi, Pasieki, Dziatwy i z powrotem Klasyków. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci komunijne i rocznicowe. Zapraszamy najmłodsze dziewczęta do sypania kwiatków, a starsze do niesienia poduszek i chorągwi.
  • W piątek przypada wspomnienie św. Brata Alberta patrona naszych parafialnych dzieł charytatywnych, jego relikwie są w naszym kościele.
  • Za tydzień będziemy gościć ks. Marka Lemiecha z Wielgolasu Brzezińskiego, będzie głosił Słowo Boże, a także zbierał ofiary na budowę kościoła w swojej parafii.
  • W następną niedzielę, 19 czerwca, w godz. 9.00-15.00, serdecznie zapraszamy wszystkich do pomieszczenia obok Wieczernika na kiermasz tradycyjnych dań ukraińskich, przygotowanych własnoręcznie przez goszczące u nas rodziny. Degustacji towarzyszyć będzie oprawa muzyczna w wykonaniu pani Zoi. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na najpilniejsze potrzeby naszych gości.
  • Dom Pomocy Społecznej „Pod Brzozami” przy ulicy Bohaterów 46 w Warszawie zaprasza osoby starsze, niepełnosprawne, leżące do skorzystania z opieki 7 lub 14 dniowej. Opieka jest bezpłatna. Tylko osoby w stopniu znacznym mogą skorzystać z tej formy wsparcia. Kontakt osobisty lub telefoniczny 786 856 7263 z pracownikami tej placówki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz