piątek, 17 czerwca 2022

Ogłoszenia 2022.06.19 XII niedziela zwykła

·       Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w uroczyste i pobożne przeżycie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy: siostrom Rodziny Maryi, siostrom westiarkom, wspólnotom parafialnym, oraz sąsiadom z ulicy Pasieki, dziękujemy za przygotowanie liturgii służbie liturgicznej, dziewczętom sypiącym kwiatki, dzieciom komunijnym i chórowi Ave i panu organiście, za udział w procesji.

·       Dziś gościmy ks. Marka Lemiecha będzie głosił słowo Boże i zbierał datki na budowę kościoła w swojej parafii.

·       Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

.Dziś wieczorem o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna w 4 rocznicę erygowania Chorągwi zakonu świętego Jana Pawła II, a po nabożeństwie spotkanie wspólnoty papieskiej.

. Jutro spotkanie Parafialnej Rady duszpasterskiej o godz. 19.00.

·       W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież zachęcamy do spowiedzi, przyjęcia komunii św., uczestniczenia we Mszy św. dziękczynnej. Msza św. we czwartek 23 czerwca o godz. 18.00.

·       Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach o g. 18.00.

·       Trwa oktawa uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, po mszach wieczornych procesje eucharystyczne. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci komunijne i rocznicowe. We czwartek zakończenie oktawy, jednocześnie będzie wtedy poświęcenie wianków Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

·       W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Można spożywać pokarmy mięsne.

·        Dziś w godz. 9.00-15.00, serdecznie zapraszamy wszystkich do pomieszczenia obok Wieczernika na kiermasz tradycyjnych dań ukraińskich, przygotowanych własnoręcznie przez goszczące u nas rodziny. Degustacji towarzyszyć będzie oprawa muzyczna w wykonaniu pani Zoi. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na najpilniejsze potrzeby naszych gości.

·        Dom Pomocy Społecznej „Pod Brzozami” przy ulicy Bohaterów 46 w Warszawie zaprasza osoby starsze, niepełnosprawne, leżące do skorzystania z opieki 7 lub 14 dniowej. Opieka jest bezpłatna. Tylko osoby w stopniu znacznym mogą skorzystać z tej formy wsparcia. Kontakt osobisty lub telefoniczny 786 856 7263 z pracownikami tej placówki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz