piątek, 1 lipca 2022

Ogłoszenia 2022.07.03 XIV niedziela zwykła


·       Rozpoczęliśmy czas wakacji. W naszym życiu parafialnym oznacza to, że w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 1300. Msze św. w tygodniu o 700 i 1800. Natomiast kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 1600 do 1730.

·       Adoracje Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od 1500 do 1800.

·       Mimo, że jest lato i zdarzają się upały w przestrzeni kościoła prosimy o stosowny ubiór.

·       Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz gościom życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia relacji  z Panem Bogiem i ludźmi.

·        Rodziny z Ukrainy zakwaterowane u nas serdecznie zapraszają  do zamówienia tradycyjnych dań ukraińskich. Dochód przeznaczony na potrzeby naszych gości. 

  • ·      Zapraszamy do udziału w tegorocznej XXXIX Praskiej Pielgrzymce Pieszej (Pomocników Maryi Matki Kościoła) na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Błogosławiony Prymas Wyszyński naszym duchowym ojcem”. Jest to jedyna pielgrzymka z Naszej Diecezji, która udaje się na Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej obchodzonej w dniu 26 sierpnia. Nasz trud pielgrzymi rozpoczynamy Mszą Świętą 16 sierpnia 2022 w Parafii Konkatedralnej na Kamionku o godz. 6.00. Zapisy na tegoroczną Pielgrzymkę będą odbywały się w budynku parafialnym konkatedry przy ul. Grochowskiej 365 w Warszawie w dniach 7, 14 i 15 sierpnia w godzinach 17.00-19.00. Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa w pielgrzymce przez Internet. Szczegółowe informacje na stronie: www.pielgrzymkapomocnikow.pl i na Facebooku: www.facebook.com/PPPPMMK.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz