sobota, 23 lipca 2022

Ogłoszenia 2022.07.24 XVII niedziela zwykła

·        Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i modlitwa za kierowców.

·       Dziś na Mszy św. o godz. 8.30 modlitwa w intencji ks. Proboszcza , który wczoraj ukończył 60 lat. Zapraszamy dziś po wieczornej Mszy św. na wspólne świętowanie.

·       Mamy czas wakacji. W naszym życiu parafialnym oznacza to, że w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 1300. Msze św. w tygodniu o 700 i 1800. Natomiast kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 1600 do 1730.

·       Mimo, że jest lato i zdarzają się upały w przestrzeni kościoła prosimy o stosowny ubiór.

·       Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz gościom życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia relacji  z Panem Bogiem i ludźmi.

·       Adoracje Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od 1500 do 1800.

·       Zapraszamy na 311 Warszawską Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę w grupie dziesiątej, niebiesko-białej, od 6 do 14 sierpnia 2018 r. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w tablicy ogłoszeń.