poniedziałek, 4 lipca 2022

Ogłoszenia 2022.07.10 XV niedziela zwykła

  ·       Mamy czas wakacji. W naszym życiu parafialnym oznacza to, że w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 1300. Msze św. w tygodniu o 700 i 1800. Natomiast kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 1600 do 1730.

  ·       Adoracje Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od 1500 do 1800.

  ·       We środę 13 lipca Różaniec fatimski po Mszy św. wieczornej.

  ·       Mimo, że jest lato i zdarzają się upały w przestrzeni kościoła prosimy o stosowny ubiór.

  ·       Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz gościom życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia relacji  z Panem Bogiem i ludźmi.

  ·        Za tydzień będziemy gościć księdza Zbigniewa Bigdę, księdza naszej diecezji, który od lat pracuje w Kazachstanie, będzie on głosił Słowo a po Mszy św. będzie zbierał ofiary na działalność misyjną.

  ·       

   

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz