sobota, 16 lipca 2022

Ogłoszenia 2022.07.17 XVI niedziela zwykła

·       Dziś gościmy księdza Zbigniewa Bigdę, księdza naszej diecezji, który od lat pracuje w Kazachstanie, będzie on głosił Słowo a po Mszy św. będzie zbierał ofiary na działalność misyjną.

·       Adoracje Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od 1500 do 1800.

·       Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30 będziemy modlili się za księdza proboszcza, który 23 lipca będzie obchodził 60 urodziny. Ks. Proboszcz zaprasza wszystkich w niedzielę 24 lipca po wieczornej Mszy św. ma agapę na terenie przy Wieczerniku.

·       Za tydzień po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów i modlitwa za kierowców.

·       Mamy czas wakacji. W naszym życiu parafialnym oznacza to, że w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 1300. Msze św. w tygodniu o 700 i 1800. Natomiast kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 1600 do 1730.

·       Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz gościom życzymy udanego wypoczynku, pogłębienia relacji  z Panem Bogiem i ludźmi.

 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz