sobota, 4 marca 2023

Ogłoszenia 2023.03.05 II Niedziela Wielkiego Postu

  ·       Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc misjom wśród pogan.

  ·       W piątki Wielkiego Postu będą sprawowane Drogi Krzyżowe w następującym porządku: o 1630 prowadzona przez dzieci, o 1715 przez wspólnoty, a o 1900 prowadzona przez młodzież oazową i Kręgi Kościoła Domowego. 

  ·       Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będą odprawiane w niedziele o godz. 1700.

  ·       We wtorek 7 marca o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

  ·       W niedzielę 5 marca po Mszy św. wieczornej spotkanie starszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, natomiast grupa młodsza spotyka się w sobotę 11 marca o godz. 16.30.

  ·       W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 Msza św. dla dzieci Komunijnych i ich rodziców. Spotyka się I grupa Szkoły Podstawowe nr. 110, Nasza Szkołą, Mentis, Inspiracja i STO. II grupa za dwa tygodnie o tej samej porze.  

  ·       Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 13 marca o godz. 19.00.

  ·       Parafialny dzień skupienia dla wspólnot w sobotę 18 marca od godz. 15.30.

  ·       Parafialny Zespół Caritas serdecznie zaprasza dorosłych i dzieci na spotkanie "Zrób z nami kartkę". Wspólnie wykonamy kartki świąteczne na cele charytatywne. Zapewniamy pomysły, inspiracje oraz materiały plastyczne - w miłej atmosferze przy kawie i herbacie. Spotkanie odbędzie się w Wieczerniku w sobotę 18 marca od 11.30 do 13.30. Informacje i zapisy pod nr tel.: 781-301-761. Numer telefonu dostępny jest na plakatach i ulotkach.

  ·       Parafialny Zespół Caritas prosi o przekazywanie 1,5 % swojego podatku na pomoc dla ubogich. Możemy tego dokonać wpisując nr KRS - 0000223182 na swoim PIT  i wpisując go Płudy. Połowa tej kwoty zasili działalność diecezjalnej Caritas, a druga połowa nasze parafialne działania na rzecz potrzebujących.

  ·       Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 110 serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców środkowej Białołęki na otwarte spotkanie w sprawie utworzenia nowego gmachu placówki na terenie po dawnym Domu Dziecka przy ul. Bohaterów 50. Obiekt ten - poza funkcją stricte oświatową - miałby pełnić także funkcje lokalnego centrum sportu, kultury oraz integracji - czyli wypełnić lukę w naszej części dzielnicy. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 6 marca, o godz. 19:00, w budynku Szkoły Podstawowej 110, przy ul. Bohaterów 41. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu oraz do wsparcia tej oddolnej inicjatywy.

   


  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz