sobota, 18 marca 2023

Ogłoszenia 2023.03.19 IV Niedziela Wielkiego Postu

  Ogłoszenia 2023.03.19       IV Niedziela Wielkiego Postu

 

 

·       Dziś o godz. 15.30 Msza św. dla dzieci komunijnych, ich rodziców i opiekunów. Spotyka się II grupa ze Szkół Podstawowych nr  SP 257, 367. 

·       Rekolekcje szkolne od 20 do 24 marca.

·       Rekolekcje parafialne od 5 niedzieli Wielkiego Postu od niedzieli 26 marca do środy 29 marca włącznie. Program rekolekcji.

·       W piątki są sprawowane Drogi Krzyżowe w następującym porządku: o 1630 prowadzona przez dzieci, o 1715 przez wspólnoty i o 1900. 

·       Gorzkie Żale są odprawiane w niedziele o godz. 1700.

·        W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Józefa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

·       We środę 22 marca po Mszy o godz. 18.00 nowenna za przyczyną św. Jana Pawła II.

·       W najbliższą środę o godz. 19.00 konferencja dla rodziców  i rodziców chrzestnych przed chrztem dzieci.

·       We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy porannej do godz. 20.00.

·       W piątek po rekolekcjach Wspólna Droga krzyżowa po terenie kościelnym o godz. 19.00.

·       W sobotę 25 marca o godz. 19.00 spotkanie starszej grupy młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

·      Zbiórka  żywności na rzecz potrzebujących od 19 do 29 marca, zakupione dary: żywność trwałą i chemię domową przynosimy do kruchty kościoła.

  Parafialny Zespół Caritas prosi o przekazywanie 1,5 % swojego podatku na pomoc dla ubogich. Możemy tego dokonać wpisując nr KRS - 0000223182 na swoim PIT  i wpisując go Płudy. Połowa tej kwoty zasili działalność diecezjalnej Caritas, a druga połowa nasze parafialne działania na rzecz potrzebujących.

·       W związku z dużym zainteresowaniem Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkich na kolejne spotkanie " Zrób z nami kartkę". Warsztaty odbędą się w sobotę 25.marca od 11.30 do 13.30. Dochód ze sprzedaży naszych prac przeznaczony zostanie na cele charytatywne naszej parafii Liczba miejsc ograniczona prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr tel. podanym na plakatach.

·       Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi przy ul. Wałuszewskiej 48 zaprasza na dzień otwarty w sobotę 25 marca. Rozpoczyna się rekrutacja do wszystkich grup przedszkolnych i do zerówki. Przedszkole jest placówką niepubliczną o charakterze katolickim, działa na prawach publicznych czesne  0 zł.

·       Również u sióstr Felicjanek z ul. Żywicznej trwa rekrutacja na rok 2023/24, jest to przedszkole o profilu katolickim. Siostry serdecznie zapraszają.

·       Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Bosko zaprasza na dni otwarte 18 marca i 1 kwietnia br. Ul. Mickiewicza 35A w Legionowie. Kontakt  tel. 22 784 31 77, strona Internetowa salezy.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz