sobota, 13 kwietnia 2024

Ogłoszenia 2024.04.14 III Niedziela Wielkanocna

 • ·       Dziś rozpoczynamy XVI ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem Powołani do wspólnoty -Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele.  To inicjatywa, która zachęca nas do modlitewnego, osobistego i wspólnotowego czytania Ksiąg Pisma Świętego.
 • ·       We czwartek 11 kwietnia o godz. 18.00 ks. Arcybiskup Andrzej Józwowicz nuncjusz w Iranie udzielił sakramentu bierzmowania starszej grupie młodzieży.  
 • ·       Ksiądz Rektor Wyższego Seminarium Duchownego p. w.  Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie prosi o ogłoszenie następującej zapowiedzi: 1 czerwca 2024 roku diakon PRZEMYSŁAW DAGIS syn Grzegorza i Doroty ma przyjąć święcenia prezbiteratu. Polecamy diakona Przemysława modlitwie wszystkich parafian.
 • ·       Spotkanie rodziców dzieci komunijnych przeniesione na środę 17 kwietnia o godz. 19.00.
 • ·        W niedzielę 21 kwietnia po Mszy św. wieczornej wieczór  z św. Janem Pawłem II. W tym roku przypada 10 rocznica kanonizacji Papieża Polaka.  
 • ·       Zapraszamy na Narodowy Marsz Życia.  Nie możemy stać z boku z założonymi rękoma, gdy kwestionowane są nasze podstawowe prawa i wartości – mówi abp Stanisław Gądecki zapraszając na Marsz, który odbędzie się dziś w Warszawie. Marsz ten jest manifestacją w obronie życia, rodziny, wartości i niepodległości oraz wyrazem solidarności z tymi, którzy najbardziej potrzebują wsparcia, zwłaszcza dziećmi zagrożonymi aborcją. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Konferencji Episkopatu Polski. Początek w niedzielę 14 kwietnia o godz. 12. 30 na Placu Zamkowym w Warszawie. Wcześniej, o godz. 11 w warszawskiej Archikatedrze oraz Katedrze warszawsko – praskiej odprawione zostaną Msze św. O godz. 12.15 zaplanowano akcję „Pieluszka dla maluszka” , będąca konkretnym wsparciem dla potrzebujących matek i dzieci. Po rozpoczęciu Marszu jego uczestnicy wyruszą Traktem Królewskim aż do Placu Trzech Krzyży. Marsz zakończy się ok. godz. 14.30.
 • ·       Planujemy Pielgrzymkę do Meksyku. Termin od 20 listopada do 2 grudnia 2024 r. Koszt 12590 zł plus 200$. Link do zapisów pielgrzymów: 
 •        https://grupy.misjatravel.pl/warszawawolomin
 •  
 •  
 •  
 •  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz