sobota, 20 kwietnia 2024

Ogłoszenia 2024.04.21 IV Niedziela Wielkanocna

·       Dziś przeżywamy  Niedzielę Chrystusa Dobrego Pasterza, rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania.

·       Dziś po Mszy św. wieczornej wieczór  z św. Janem Pawłem II. W tym roku przypada 10 rocznica kanonizacji Papieża Polaka.

·       Ksiądz Rektor Wyższego Seminarium Duchownego p. w.  Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie prosi o ogłoszenie następującej zapowiedzi: 1 czerwca 2024 roku diakon PRZEMYSŁAW DAGIS syn Grzegorza i Doroty ma przyjąć święcenia prezbiteratu. Polecamy diakona Przemysława modlitwie wszystkich parafian.

·       W poniedziałek 22  kwietnia po Mszy św. wieczornej nowenna papieska.

·       We wtorek Uroczystość św. Wojciecha  biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

·       We czwartek święto św. Marka Ewangelisty. Dzień imienin ks. Jarosława. Msza św. w jego intencji o godz. 18.00.

·       Zbliża się miesiąc maj miesiąc Matki Bożej, przystrójmy krzyże i kapliczki.

·       Planujemy Pielgrzymkę do Meksyku. Termin od 20 listopada do 2 grudnia 2024 r. Koszt 12590 zł plus 200$. Link do zapisów pielgrzymów: