sobota, 6 kwietnia 2024

Ogłoszenia 2024.04.07 II Niedziela Miłosierdzia Bożego

 • ·       Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Taca na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. O godz. 1500  Godzina Miłosierdzia w nowym kościele. Dziś udziela się odpustu zupełnego wiernym w Polsce, którzy odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem wystawionym bądź przechowywanym w tabernakulum.
 • Dziś rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia.
 • Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie młodszej grupy młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
 • Jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania  przeniesioną z 25 marca. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Rozpoczniemy kolejny cykl modlitw Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 • W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 8 kwietnia 2024 roku  jesteśmy zaproszeni przez ks. Biskupa na godz. 18.00 do Bazyliki Katedralnej w Warszawie na uroczystą Mszę św. w intencji naszej diecezji i nowo powstających Rad Parafialnych. Zaproszenie jest skierowane szczególnie do duszpasterzy oraz członków Rad Duszpasterskich, zespołów synodalnych, liderów wspólnot i grup.  Po Eucharystii odbędzie się uroczyste promulgowanie przez Ordynariusza naszej diecezji bp Romualda Kamińskiego Statutów Parafialnych Rad Duszpasterskich i Ekonomicznych, a następnie jesteśmy zaproszeni do wspólnego świętowania w podziemiach katedry.
 • We wtorek o 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
 •   We czwartek 11 kwietnia o godz. 18.00 ks. Arcybiskup Andrzej Józwowicz nuncjusz w Iranie udzieli sakramentu bierzmowania starszej grupie młodzieży. Prosimy o szczególną modlitwę za młodzież i ich rodziny. 
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 7.30 do godz. 17.00.
 • W niedzielę 21 kwietnia po Mszy św. wieczornej wieczór  z św. Janem Pawłem II. W tym roku przypada 10 rocznica kanonizacji Papieża Polaka.
 •  Spotkanie rodziców dzieci komunijnych przeniesione na środę 17 kwietnia o godz. 19.00.
 •  W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XVI ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem Powołani do wspólnoty -Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele, a w sobotę 13 kwietnia o godzinie 19:00 po Mszy Św. wieczornej rozpoczynamy wspólne czytanie kolejnej Księgi Nowego Testamentu. Zapraszamy wszystkich parafian do modlitewnego wysłuchania 1 i 2 Listu św. Pawła do Koryntian.   
 • W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 na Placu Zamkowym w Warszawie rozpocznie się Narodowy Marsz Życia.
 • Planujemy Pielgrzymkę do Meksyku. Termin od 20 listopada do 2 grudnia 2024 r. Koszt 12590 zł plus 200$. Link do zapisów pielgrzymów: 
 •       https://grupy.misjatravel.pl/warszawawolomin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz