VI Zjazd Żywego Różańca, który odbędzie się 13 października (sobota) w Bazylice przy ul Kawęczyńskiej . Gorąco polecam Państwa uwadze to wydarzenie.

Serdecznie zapraszam Wspólnoty Żywego Różańca, kapłanów i siostry zakonne oraz wszystkich modlących się na różańcu na nasze modlitewne spotkanie do Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego na Pradze.
Hasło pielgrzymki: Przed Twe ołtarze zanosim błaganie. Ojczyznę wolną pobłogosław Panie.
Przybądźmy licznie w organizowanych pielgrzymkach, otwórzmy serca i odnówmy wiarę w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości.
W modlitwie będziemy zawierzać Maryi wszystkie wspólnoty różańcowe i całą Ojczyznę.
Program:
9.30 - powitanie
10.00 - konferencja: ks. Zbigniew Kocoń, moderator Żywego Różańca Archidiecezji Katowickiej
11.00 - różaniec
12.00 - świadectwa
13.00 - Msza Święta pod przewodnictwem ks. bp Romualda Kamińskiego
14.00 - agapa na świeżym powietrzu
15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia
Zgłoszenia pielgrzymów (grup zorganizowanych) należy kierować do organizatorów: 692 112 496, 662 249 674, 666 879987.
Prosimy wziąć ze sobą znaki parafialne i biało-czerwone flagi.
Kapłanów prosimy o zabranie alby i białej stuły (koncelebra).
Z kapłańskim pozdrowieniem
ks. Roman Kot
Moderator Diecezjalny „Żywego Różańca”