Schola Dziecięca „Totus Tuus”

Schola Dziecięca „Totus Tuus” powstała we wrześniu 2011 roku. Pierwszym głównym celem powstania scholi było ożywienie Mszy Świętej niedzielnej dla dzieci o godz. 10:00. Rok później schola została uznana za wspólnotę parafialną i działa do dziś. Scholę prowadzą dwie mamy - Alicja Kamińska i Magdalena Dzierzyk. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, w sobotę o godz. 10:00. W niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 10:00 schola przygotowuje muzyczną oprawę Eucharystii.
Schola bierze również udział w różnego rodzaju konkursach i festiwalach piosenki religijnej, a także w przygotowaniu oprawy muzycznej przedstawień parafialnych i Jasełek.
Zapraszamy wszystkie dzieci lubiące śpiewać do udziału w naszych spotkaniach, które nie tylko skupiają się na nauce nowych pieśni, ale też wspólnej zabawie i rozmowach. W planach są również wspólne wyjazdy weekendowe i być może wakacyjne.
Obecnie schola dziecięca liczy sobie 55 dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Poprzez śpiew pragniemy przybliżyć dzieci do Pana Jezusa i Jego miłości.
Członkami naszej wspólnoty są również rodzice dzieci, które uczęszczają na spotkania scholi, gdyż bez nich nie moglibyśmy funkcjonować. Za ich pomoc bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.
Kontakt do osoby prowadzącej:
Magdalena Dzierzyk tel. 697 662 351