sobota, 4 lutego 2017

ogłoszenia 2017.02.05 V niedziela zwykła

  • Dziś ks. proboszcz Grzegorz Mioduchowski głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w Nadmie.
  • Dziś o 16.30 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy młodszej.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej przesunięte na 27 lutego.
  • Spotkanie Wspólnoty Rodzin w najbliższy poniedziałek , 6 lutego o godzinie 19.00, w małej sali obok Wieczernika. Temat spotkania: „Postawa osobista według orędzia Fatimskiego, na postawie słów jakie usłyszała Łucja: A Ty jak rozpowszechniasz o to co cię prosiła Matka Boża”.
  • We wtorek po Mszy św. spotkanie katechetyczne, a o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.
  • Istnieje możliwość odpisania 1% podatku od dochodów na cele charytatywne Caritas, wpisując obok numeru KRS hasło Płudy wspieramy również działania Parafialnego Zespołu Caritas. Pod chórem na stoliku znajdziemy karteczki z instrukcją jak możemy tego dokonać.
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji Rodzina Rodzinie. Jest to akcja pomocy rodzinom w Syrii. Na stronie Caritas Polska możemy znaleźć deklarację pomocy finansowej dla konkretnej potrzebującej rodziny na okres 6 miesięcy.
  • Kancelaria parafialna wraca do zwyczajnych godzin pracy. Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek rano w godz. 7.30 – 8.00 a po południu 16.00 -17.30.
  • 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorych.
  • Z okazji 100-lecia Szkoły Podstawowej Nr 257 przy ulicy Podróżniczej, Fundacja AVE i dyrekcja szkoły przygotowują wystawę zdjęć i wspomnień o historii tej placówki. Wszystkich, którzy mogliby się podzielić swoimi wspomnieniami, także z okresu kiedy szkoła mieściła się przy ulicy Uczniowskiej, Klasyków i Modlińskiej - prosimy o kontakt z Fundacją AVE. Szczegóły na ulotkach rozdawanych przed kościołem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz