czwartek, 16 lutego 2017

ogłoszenia 2017.02.19 VII niedziela zwykła

  • Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Papieskiej.
  • Zachęcamy do odpisania 1% podatku od dochodów na cele charytatywne Caritas, wpisując obok numeru KRS-u Caritas hasło Płudy wspieramy również działania naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Pod chórem na stoliku są wyłożone karteczki z instrukcją jak możemy tego dokonać.
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji Rodzina Rodzinie. Jest to akcja pomocy rodzinom w Syrii. Na stronie Caritas Polska możemy znaleźć deklarację pomocy finansowej dla konkretnej potrzebującej rodziny. W naszej parafii odbędzie się też zbiórka na ten cel 5 marca.
  • Kancelaria parafialna wraca do zwyczajnych godzin pracy. Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek rano w godz. 7.30 – 8.00 a po południu 16.00 -17.30.
  • We środę przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  • We czwartek przypada 83 rocznica urodzin ks. Prałata Mirosława Bielawskiego. Msza św. w jego intencji o godz. 18.00 i w niedzielę o 8.30.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 27 lutego o godz. 19.00.
  • Za tydzień Msza św. za Ojczyznę o godz. 19.30. Po Mszy św. zapraszamy na krótką prelekcję na temat okoliczności powstania Hymnu narodowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz