sobota, 25 marca 2017

ogłoszenia 2017.03.26 IV niedziela Wielkiego Postu

• Dziś Msza za Ojczyznę o godz. 19.30. Po Mszy św. konferencja o św. Albercie.
    • Dziś młodzież oazowa zaprasza na apel poświęcony pamięci św. Jana Pawła II w który odbędzie 2 kwietnia o godz. 20.30.
    • Dziś o 15.30 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy młodszej. Za tydzień spotkanie grupy starszej.
    • Jutro 27 marca o godz. 1900 spotkanie parafialnej Rady Duszpasterskiej.
    • We środę 29 marca o 19.00 spotkanie rodziców dzieci obchodzących rocznicę I Komunii. Rodziców prosimy by się zainteresowali się spowiedzią dzieci w czasie rekolekcji i pomagali im w uczestniczeniu w coniedzielnej Eucharystii.
    • W piątki w okresie Wielkiego Postu sprawowane są Drogi Krzyżowe - dla dzieci o 1600, dla wszystkich o 1700, a o 1900 prowadzona przez młodzież.
    • Rekolekcje Wielkopostne dla ogółu parafian od V niedzieli Wielkiego Postu 2 kwietnia. Rekolekcje szkolne 27 – 29 marca SP 257, 29– 31 marca pozostałe szkoły podstawowe, 3-5 kwietnia rekolekcje dla uczniów gimnazjów. Program rekolekcji poniżej.
    • W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale o 17.00.
    • Zbiórka żywności i artykułów gospodarstwa domowego dla rodzin wielodzietnych i ubogich od dziś do końca rekolekcji.
    • Nasz Parafialny Zespół Caritas rozprowadza po Mszach św. paschaliki i świece miłosierdzia, które zasilają Fundusz Pomocy Caritas Diecezjalnej.
    • Zachęcamy najmłodszych parafian do udziału w akcji Skarbonka Miłosierdzia. Skarbonki leżą na stoliku przy wyjściu z kościoła, przynosimy je z powrotem do niedzieli palmowej.