sobota, 10 czerwca 2017

ogłoszenia 2017.06.11 Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  • Dziś odbędzie się Parafialny Dzień Dziecka. Przygotowujemy różne atrakcje na terenie wokół domu parafialnego. W ramach m.in. konkurs dla dzieci na najsmaczniejsze ciasto, Kiermasz ciast, dmuchańce -zjeżdżalnie, grill itp. Serdecznie zapraszamy.
  • Dziś po Mszy św. wieczornej spotkanie po pielgrzymce na Litwę i Łotwę.
  • Dziś gościmy z kazaniami księdza Edwarda Hodurka SAC z Fundacji AVE Miłość. Po Mszy św. będzie rozprowadzał materiały ewangelizacyjne, kalendarze, książkę naszego biskupa: „ Bóg jest większy”.
  • Dziękujemy katechetom i rodzicom dzieci klas IV za przygotowanie dzieci do rocznicy Komunii św. i za złożony przez rodziców dar ołtarza.
  • We czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwana Bożym Ciałem. Msze św. o godz. 700, 830, 1000, 1130 i 1800. Po Mszy św. o godz. 1130 procesja z Najświętszym Sakramentem. Idziemy trasą: ul. Klasyków, Krokwi, Pasieki, Drożdżowa, Dziatwy i wracamy do ulicą Krokwi i Klasyków . Dzieci komunijne i rocznicowe chłopców i dziewczęta zapraszamy do uczestniczenia w procesji w strojach komunijnych.
  • Serdecznie zapraszamy dziewczęta do sypania kwiatków podczas procesji Bożego Ciała. Próby z siostrą Danutą odbędą się dziś po Mszy św. o g.1000 we wtorek i środę o g. 1730.
  • Od 14 do 30 czerwca można głosować na projekty budżetu partycypacyjnego, jeden z nich dotyczy modernizacji wieczernika. Informacje o inicjatywach zgłoszonych przez naszych parafian na ulotkach rozdawanych przed kościołem i przy Wieczerniku.
  • Za tydzień będziemy gościć ks. Grzegorza Mioduchowskiego proboszcza z Nadmy. Będzie głosił kazania i zbierał ofiary na budowę kościoła.
  • Wydział Kultury dla Dzielnicy Białołęka informuje, że 18 czerwca 2017r. (niedziela) w godz. 1100 -1800 w Parku Henrykowskim odbędzie się Piknik Rodzinny w ramach Dni Białołęki. W programie m.in. występy zespołów dziecięco młodzieżowych, zabawy rodzinne, wycieczki varsavianistyczne, koncert Majki Jeżowskiej. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz