sobota, 3 czerwca 2017

ogłoszenia 2017.06.04 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  • Dziś za pobożny udział w śpiewie lub recytacji Hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny.
  • Dziś zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  • Dziękujemy katechetom i rodzicom dzieci klas III za przygotowanie dzieci do Komunii św. i za wspólne przeżywanie białego tygodnia. Za złożony przez was dar ołtarza w formie pieniężnej. Zakupiliśmy trzy puszki do udzielania Komunii św. pod dwiema postaciami, Mszał, ampułki i inne pomoce liturgiczne.
  • Jutro obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła Msze św. o godz. 700, 900 i 1800.
  • Wspólnota Rodzin zaprasza na spotkanie jutro o g. 1900 w salce obok Wieczernika. Temat spotkania: Maksymilian Maria Kolbe - Rycerz Niepokalanej.
  • We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • Nabożeństwa czerwcowe są sprawowane po Mszy świętej o godzinie 1800.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w starym kościele w niedziele od 800 do 1245, o godz. 800 rano są śpiewane Godzinki.
  • Dziś kończy się czas Komunii wielkanocnej. Zachęcamy do spowiedzi wielkanocnej.
  • Za tydzień 11 czerwca w godz. 900- 1600 odbędzie się Parafialny Dzień Dziecka. Przygotowujemy różne atrakcje na terenie wokół domu parafialnego. W ramach m.in. konkurs dla dzieci na najsmaczniejsze ciasto. Ponadto: Kiermasz Ciast – prosimy dorosłych o upieczenie ciast, zawody wioślarskie -Spotkanie z Policjantem - wóz strażacki PSP- Gastronomia lokalna - o 15.15 Ogłoszenie wyników konkursu domowych ciast przygotowywanych przez dzieci.
  • Za tydzień w niedzielę po Mszy św. wieczornej spotkanie po pielgrzymce na Litwę i Łotwę.
  • Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć z kazaniami księdza Edwarda Hodurka SAC z Fundacji AVE Miłość. Po Mszy św. będzie rozprowadzał materiały ewangelizacyjne, kalendarze, książkę naszego biskupa: „ Bóg jest większy”.
  • Przy Wieczerniku ustawiono kontener Polskiego Czerwonego Krzyża na ubrania dla ubogich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz