sobota, 24 czerwca 2017

ogłoszenia 2017.06.25 XII niedziela zwykła

  • We środę przypada 9 rocznica ingresu Pasterza naszej Diecezji, Arcybiskupa Henryka Hosera. Polecajmy naszego Pasterza w modlitwie Panu Bogu.
  • We czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na utrzymanie Bazylik Rzymskich i na papieskie dzieła apostolskie i charytatywne.
  • Dziś o 1930 Msza św. za Ojczyznę. Serdecznie zapraszamy.
  • W  pierwszą sobotę lipca Msza św. wynagradzająca o g. 16.30, różaniec o 17.15.
  • Zwracamy się o pilną pomoc zbiórce funduszy na operację ratującą życie jednej z naszych parafianek - Kingi Drożdżyk mieszkanki Białołęki walczącej z rakiem mamy czwórki dzieci (4, 10, 12, 14 lat). Do operacji pani Kingi (planowana jest krioablacja w niemieckiej klinice) zostało jeszcze dwa tygodnie - są potrzebne duże pieniądze – 250.000 zł, a dotychczasowa zbiórka to zaledwie 16% całej sumy - poprzez portal internetowy zrzutka.pl (300 wpłat) udało się na uzbierać zaledwie 41 tys.zł. - więcej na https://zrzutka.pl/kx889v. Z tej racji ogłaszamy zbiórkę do puszek przez Zespół Caritas po Mszach św. przez dziś i za tydzień.
  • Do 30 czerwca można głosować na projekty budżetu partycypacyjnego.
  • Z miesiącem lipcem zacznie obowiązywać wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730.
  • Wszystkim udającym się na wakacje życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu. Rodziców prosimy, aby przypominali organizatorom wypoczynku i dzieciom o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz