piątek, 30 czerwca 2017

ogłoszenia 2017.07.02 XIII niedziela zwykła

    • Z miesiącem lipcem zaczyna obowiązywać wakacyjny grafik duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie nie będzie Mszy świętych o godzinie 700. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730.
    • W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 1700.
    • I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 900, spowiedź od 1700. Msza św. o godz. 1800.
    • Wszystkim udającym się na wakacje życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu. Rodziców prosimy, aby przypominali organizatorom wypoczynku i dzieciom o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej.
    • Pogorszył się stan pani Kingi Drożdżyk jest w szpitalu, na razie operacja będzie przesunięta, najpierw chemia. Pani Kinga jest bardzo wdzięczna za okazywane wsparcie i za modlitwę. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na dalsze leczenie. W minioną niedzielę zebraliśmy ponad 13 tysięcy zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz