sobota, 9 grudnia 2017

ogłoszenia 2017.12.10 II niedziela adwentu

• Dziś zbiórka do puszek na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie.
    • Dziś dzieci przygotowujące się do I Komunii otrzymują medaliki z wizerunkiem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.
    • - o godz. 10.00 szkoła 110 i 257
    • - o godz. 11.30 pozostałe szkoły: Inspiracja, Nasza Szkoła, Mentis i STO.
    • Rekolekcje adwentowe od trzeciej niedzieli Adwentu 17 – 20 grudnia.
    • Msze św. roratnie od poniedziałku do soboty o g. 630 rano.
    • Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania g. 1630- grupa młodsza.
    • Za tydzień o godz. 14.00 rozpocznie się wigilia dla członków wspólnot parafialnych i osób samotnych.
    • W pomieszczeniu pod chórem można nabyć opłatki na stół wigilijny.
    • Zachęcamy do udziału w następujących akcjach charytatywnych:
    • - świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom
    • - paczki świąteczne przygotowujemy z darów składanych w przedsionku kościoła: środki czystości oraz żywność: mąka, kasze, makarony, cukier, konserwy i słodycze. Artykuły przynosimy do końca rekolekcji to jest do 20 grudnia pakowanie we środę po rekolekcjach po Mszy św. o godz. 1800. Rozwożenie we czwartek od godz. 1700.
    • - Potrzebne są ubrania dla bezdomnych mężczyzn. Zbieramy spodnie, swetry, koszule, płaszcze, czapki i buty. Przynosimy je do przedsionka kościoła.
       Alumni Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-praskiej zapraszają na sztukę pt. „Wielka wyprawa”. Zapisy pod tel. 22 676 53 40.
    • Z powodu wizyt duszpasterskich w grudniu i w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 730 – 900, oraz w sobotę po Mszy św. wieczornej 1900 – 2000.  Program wizyty duszpasterskiej w zakładce.