sobota, 30 grudnia 2017

ogłoszenia 2017.12.31 Niedziela Świętej Rodziny

   • 25 grudnia w Uroczystość Bożego Narodzenia umarł po długiej chorobie ks. biskup Stanisław Kędziora. W piątek odbył się jego pogrzeb. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
   • Dziś przypada Niedziela Najświętszej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo rodzin.
   • Dziś ostatni dzień Roku Pańskiego 2017. Dziękujemy Panu Bogu za kolejny rok, „Czas to miłość” - czynimy zatem rachunek sumienia z miłości do Pana Boga i drugiego człowieka, czy bardziej zbliżyliśmy się do Boga, czy staliśmy się darem dla bliźnich? Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
   • Jutro 1 stycznia przypada Uroczystość Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
   • W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca stycznia.
   • I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi i Komunii na każdej Mszy św. Wizyta u chorych w piątek 5 stycznia od godz. 9.00. Spowiedź od godz. 16.00. Msze św. o godz. 7.00 16.30 i 18.00.
   • W sobotę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na misje. Jest to również I sobota miesiąca Różaniec godz. 17.15.
   • 6 stycznia po każdej Mszy Świętej ministranci będą rozprowadzali kredę i kadzidło. Składane ofiary zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego ministrantów.
   • W sobotę 6 stycznia o g. 19 razem z Fundacją AVE zapraszamy na tradycyjne kolędowanie. W tym roku wystąpi znana polska piosenkarka Halina Kunicka, nasz chór AVE oraz znakomity pianista Czesław Majewski. Koncert zakończy się wspólnym Orszakiem Trzech Króli do żłóbka.
   • W niedzielę 7 stycznia w Wieczerniku o godz. 14.00 do 17.00 odbędzie się konkurs kolędowy dla uczniów z różnych szkół.
   • Z racji wizyt duszpasterskich w styczniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach porannych 7.30 – 8.30, oraz w piątek po Mszy św. wieczornej od g. 19.00.
   • Program wizyty duszpasterskiej w zakładce Wizyta Duszpasterska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz