sobota, 9 maja 2020

Ogłoszenia V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020 r.


Dziś taca na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

W związku z epidemią ograniczona jest liczba uczestniczących we Mszach św. w naszej świątyni do 52 osób. Poza kościołem utrzymujemy odstępy 2 m. Obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczy również miejsc kultu religijnego.

W niedziele 10 i 17 maja będziemy transmitować Msze św. o 830. Transmisja dostępna na żywo na stronie naszego parafialnego facebooka.

Przypominamy o spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Nabożeństwa majowe są sprawowane po mszy wieczornej.

We środę 13 maja po Mszy św. Różaniec Fatimski i nabożeństwo majowe.

We czwartek 14 maja przypada święto świętego Macieja Apostoła.

W sobotę 16 maja będziemy obchodzili Uroczystość Świętego Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika, Patrona Polski.

W poniedziałek 18 maja o godz. 19.00 spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu we czwartki od Mszy sprawowanej o700 rano do godz 2000 i w starym kościele w niedziele od o g. 730 do 1250.

Uroczystości I Komunii i rocznicowe odbędą się w innych terminach. Pierwszym wymogiem organizacji uroczystości jest powrót dzieci do szkół. Możemy założyć, że będą to soboty we wrześniu, pod warunkiem, że będzie to możliwe: 12 IX- SP 257, 19 IX – SP 110, 26 IX- STO i Inspiracja i w październiku: 3 X – SP 367 i Nasza Szkoła. W razie potrzeby uroczystości odbędą się w małych grupach.

Serdeczne Bóg zapłać za przelewy pieniężne na konto parafii, jako ofiary na utrzymanie kościoła, ogrzewanie, oświetlenie i wynagrodzenia dla pracowników. Warto umieścić dopisek: darowizna na cele kultu religijnego.
Nr. Konta 76 1020 1042 0000 8402 0273 0539

Dziękujemy za wszelką życzliwość okazywaną duszpasterzom, za zamawiane intencje i ofiary składane przy tej okazji.

Zachęcamy do nabycia tygodnika „Idziemy”. Otrzymujemy z rozdzielnika 60 egzemplarzy, Redakcje są teraz w trudnej sytuacji finansowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz