sobota, 27 czerwca 2020

ogłoszenia 2020.06.28 XIII niedziela zwykła

Uroczyste Msze prymicyjne Ks. Wojciecha Wlazło będą sprawowane w naszej parafii w sobotę 4 lipca o 1930 dla wspólnot neokatechumenalnych z sektora połnocnego, a następnie w niedzielę 5 lipca o godz. 1300.

Dziś po każdej Mszy św. możliwość złożenia ofiary do puszek na odremontowanie domu po pożarze państwa Kozłowskich rodzina z trójką dzieci.

Dziś o 1930 Msza św. za Ojczyznę. Po Mszy św. modlitwy nowennowe przed uroczystością beatyfikacji Kardynała Wyszyńskiego.

Jutro 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze z uroczystości o 700, 1700 - I KOMUNIA i 1800. W tym dniu taca na działalność Stolicy Świętej

Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie w sprawie projektu obywatelskiego: Ścieżka edukacyjna śladami św. Jana Pawła II oraz Prymasa Tysiąclecia. Został on zatwierdzony, dopuszczony do kolejnego etapu. Teraz mamy czas na promocję projektu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ze wspólnot parafialnych.

W tym tygodniu pierwsze dni miesiąca. I czwartek. Adoracja Najświętszego Sakramentu w okresie wakacyjnym we czwartki od godz. 1500.

I piątek miesiąca. Msze św. o g. 700 i 1800. Spowiedź od g. 1700. Wizyta u chorych od g. 900.

I sobota miesiąca Msza św. wynagradzająca o godz. 1600. Po Mszy św. Różaniec.

Zachęcamy do pełnego powrotu do życia sakramentalnego, do spowiedzi i Komunii św.
Komunie rodzinne w lipcu br. w małej grupie dzieci odbędą się w soboty 4 lipca g. 1200 i 25 lipca g. 1630. Spowiedź dla rodziców i dzieci w piątek przed uroczystością o godz. 18.45.

Od 1 lipca obowiązuje wakacyjny porządek duszpasterski. W niedziele nie będzie Mszy świętej o godzinie 1300, w dni powszednie Msze św. będą sprawowane rano i po południu o godz. 700 i 1800.
Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 1600 – 1730/z wyjątkiem I piątków miesiąca i uroczystości/.

Ksiądz biskup Romuald Kamiński zaprasza do udziału w Diecezjalnej Nowennie Pompejańskiej – dzieło modlitwy za Ojczyznę w 100-lecie Cudu nad Wisłą. Więcej szczegółów na stronie parafii poniżej.

Wszystkim udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego wypoczynku i powrotu do pełni sił.