sobota, 17 października 2020

ogłoszenia 2020.10.18 XXIX niedziela zwykła

 • Z racji na czerwoną strefę zakażeń koronawirusem w Warszawie w naszym kościele (łącznie z chórem) może na Mszy św. przebywać 125 osób, wraz z kapłanami i posługującymi. Prosimy zachować dystans pomiędzy obcymi osobami 1,5 m. Przy drzwiach są umieszczone odkażacze.
 • Ponadto odwołujemy wszystkie spotkania formacyjne w małych grupach: dzieci, młodzieży i dorosłych do czasu trwania strefy czerwonej w Warszawie. Jutro nie będzie spotkania Rady Duszpasterskiej. Dostępne będą Msze formacyjne z zachowaniem obostrzeń sanitarnych.
 • Zawieszamy katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży do odwołania.
 • Dziś Światowy Dzień Misyjny, zwany popularnie Niedzielą Misyjną. Jest świętem Papieskich Dzieł Misyjnych i całego Kościoła. Dzień ten w Polsce rozpoczyna Tydzień Misyjny. Odbędzie się on pod hasłem Oto ja, poślij mnie. Dzisiejsza taca na Misje św.
 • W kościele jest umieszczona licencjonowana wystawa pt.: „Karol Wojtyła. Narodziny”. Zachęcamy do jej obejrzenia.
 • We czwartek 22 października obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, w tym dniu nowenna papieska po Mszy św. wieczornej.
 • Październik to miesiąc modlitwy Różańcowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele codziennie po Mszach św. wieczornych. Różaniec z udziałem dzieci zawieszony zachęcamy do modlitwy w domach.
 • Dziś o g. 1500 Msza formacyjna dla dzieci komunijnych i rodziców SP 110 i 257, a za tydzień o godz. 1500 pozostałe szkoły 367, Inspiracja i STO, Nasza Szkoła i Mentis.
 • Odwołujemy dzisiejsze spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania z grupy młodszej
 • Kurs przedmałżeński w piątki o godz. 1900 w kancelarii parafialnej.
 • W zakrystii po Mszach św. i w kancelarii można zgłaszać zmarłych do Mszy św. zbiorowej sprawowanej codziennie przez cały listopad o godz. 1800, a w niedziele o 700 rano oraz do wypominek jednorazowych i rocznych. Wypominki roczne są czytane przed Mszami św. o godz. 700, 830 i 1130.   W związku z pandemią można przesyłać prośbę o modlitwę za zmarłych za pośrednictwem internetu, ofiarę wraz z imionami przesyłamy na konto parafii.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz