sobota, 13 listopada 2021

Msza Święta dziękczynna za dar beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej

  Msza Święta dziękczynna za dar beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej
  21 listopada 2021 roku, bazylika katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika

  Zapraszamy wszystkich wiernych diecezji warszawsko-praskiej i gości na wspólne dziękczynienie za dar beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Mszy Świętej w niedzielę, 21 listopada, o godzinie 12:30, w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie będzie przewodniczył Biskup Warszawsko-Praski Romuald Kamiński.

  Podczas Eucharystii do świątyni zostaną wprowadzone relikwie błogosławionego kard. Stefana Wyszyńskiego. Liturgię uświetni Chór Katedry Warszawsko-Praskiej Musica Sacra pod dyrekcją Pawła Łukaszewskiego.


   Brak komentarzy:

   Prześlij komentarz