niedziela, 8 marca 2020

Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu 8.03.2020 r.

Dziś zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad Gentes.

Dziś spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej o g. 16.30.

Dzisiaj od 9.00 do 15.00 młodzież oazowa zaprasza do Kawiarenki św. Stanisława Kostki do Wieczernika na kawę i ciastko.

Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Katechezy odbywasię w poniedziałki i czwartki o godz. 2000 w Wieczerniku. Katechezy są pomocą do owocnego przeżycia Wielkiego Postu, są ogłoszeniem Dobrej Nowiny o miłości Boga do grzesznika. Jeśli chcesz zgłębić tajemnicę swojego chrztu, jeśli chcesz doświadczyć mocy Ducha Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego. Przyjdź!

Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Wspólnoty Papieskiej tematem spotkania, tajemnica kobiety w nauczaniu św. Jana Pawła II. Zapraszamy.
Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będą odprawiane w niedziele o godz. 1700.
Rekolekcje szkolne od 23 d27 marca.
Rekolekcje parafialne od V niedzieli Wielkiego Postu 29 marca do 1 kwietnia.
W piątki Wielkiego Postu sprawowane Drogi Krzyżowe w następującym porządku: o 1630 prowadzona przez dzieci, o 1700 przez wspólnoty, a o 1900 przez młodzież.

Zachęcamy do odpisania 1% podatku od dochodów na cele charytatywne, wpisując obok numeru KRS Caritas Diecezji Warszawsko-praskiej hasło Płudy wspieramy również działania Parafialnego Zespołu Caritas.

Zapraszamy też do udziału w akcji charytatywnych Caritas Skarbonka Wielkopostna „Dar juniora dla seniora”. Skarbonki leżą na stoliku przy wyjściu z kościoła.
Również w tym roku wspieramy rodziny w potrzebie przygotowując paczkę z żywnością długotrwałą i środkami czystości dla gospodarstw domowych. Początek zbiórki od przyszłej niedzieli do środy 1 kwietnia.
Za tydzień w niedzielę 15 marca ks. Oleg z Ukrainy będzie głosił kazania. Po Mszy św. zbiórka do puszek na renowację kościoła w parafii, w której pracuje.
W niedzielę 22 marca odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc rodzinom w Syrii. Rodzina Rodzinie. Można też dokonać wpłat na konto Caritas naszej parafii z dopiskiem na Pomoc Rodzina Rodzinie.
Spotkanie rodziców dzieci komunijnych z kl. III we środę 11 marca o g. 19.00.
Spotkanie rodziców dzieci obchodzących w tym roku rocznicę I Komunii z klas IV-tych we środę 18 marca o g. 19.00.
Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od Mszy św. o 700 do godz. 2000.
Pielgrzymka śladami Prymasa Wyszyńskiego wyjazd w sobotę 14 marca o godz. 6.30.
Chór AVE, działający przy naszej parafii, serdecznie zaprasza młodzież i osoby dorosłe do włączenia się w przygotowanie oprawy muzycznej Triduum Paschalnego. Szczegóły na plakatach oraz u organisty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz