sobota, 15 września 2018

ogłoszenia 2018.09.16 XXIV niedziela zwykła

 • Dziś 16 września przypada 69 rocznica erygowania naszej parafii. Naszą parafię powołał do istnienia Sługa Boży Stefan Wyszyński, Prymas Tysiąclecia.
 • W Polsce, decyzją Konferencji Episkopatu Polski, Dzień Środków Społecznego Przekazu obchodzony jest w trzecią niedzielę września – pod hasłem: Prawda was wyzwoli” . Fake news a dziennikarstwo pokoju
 • Spotkanie dla z rodzicami dzieci komunijnych we środę 19 września o godz. 18.00.
 • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców co niedziela o godz. 10.00.
 • Nowi kandydaci do Sakramentu bierzmowania z III klas gimnazjalnych i starsi proszeni są o zgłaszanie się po Mszy św. do Ks. Jana w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w poniedziałki. Pierwsze spotkanie po wakacjach kandydatów do bierzmowania dziś o godz. 16.30 obecność obowiązkowe.
 • W piątek 21 września o godz. 19.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński. 10 katechez prowadzonych przez kapłana i małżonków z poradni rodzinnej.
 • Poradnia Rodzinna w naszej parafii dla małżonków i rodzin będzie czynna w we środy o godz. 18.00. Do poradni możemy zgłaszać się z różnymi problemami.
 • Zapraszamy na spotkania oazowe młodzież naszej parafii. Spotkania w piątki od Mszy św. wieczornej.
 • Próba dziecięcej scholi „Totus Tuus” w sobotę 22 września o godz. 10.00.
 • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 24 września o godz. 19.00.
 • W sobotę 29 września br. o godz. 19.00 w Wieczerniku odbędą się Michałki, czyli zabawa taneczna przy muzyce retro. Mile widziane jest przyniesienie przekąsek, ciast, owoców lub napojów bezalkoholowych na wspólny stół. Wstęp wolny. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na zakup opału na zimę dla rodzin potrzebujących wsparcia. Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy serdecznie zapraszamy.
 • Na parkingu przed kościołem znaleziono srebrny łańcuszek. Właściciela zapraszamy do zakrystii.
 • Dziś na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 rozpoczniemy Triduum św. Stanisława Kostki patrona dzieci młodzieży. Program Triduum dziś proklamacja, w poniedziałek godz. 18.00 Sakrament pokuty i spotkanie po Mszy św. wieczornej niespodzianka, a we wtorek uroczysta Msza św. o godz. 18.00, agapa, pogodny wieczór w Wieczerniku. Serdecznie zapraszamy.
 • Informujemy, że udało się zrealizować projekt z funduszy partycypacyjnych: miejsce dla najmłodszych w świątyni, dla dzieci w wieku do lat 3, jest też dostępny przewijak dla niemowląt. Z miejsca można korzystać w czasie otwarcia kościoła, w czasie Mszy św. i godzin kancelaryjnych. Regmin miejsca jest wywieszony na ścianie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz