sobota, 22 września 2018

ogłoszenia 2018.09.23 XXV niedziela zwykła

  • Nowi kandydaci do Sakramentu bierzmowania z III klas gimnazjalnych i starsi proszeni są o zgłaszanie się po Mszy św. do Ks. Jana do zakrystii lub do kancelarii parafialnej w poniedziałki i piątki.
  • Msze formacyjne dla dzieci komunijnych i ich rodziców co niedziela o godz. 10.00.
  • Rozpoczął się kurs przedmałżeński. Cykl 10 katechez prowadzonych przez kapłana i małżonków z poradni rodzinnej. Spotkania odbywają się w piątki o godz. 19.00.
  • Poradnia Rodzinna w naszej parafii dla małżonków i rodzin jest czynna we środy o godz.18.00.
  • Spotkanie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 24 września o godz. 19.00.
  • W sobotę 29 września br. o godz. 19.00 w Wieczerniku odbędą się Michałki, czyli zabawa taneczna przy muzyce retro. Mile widziane jest przyniesienie przekąsek, ciast, owoców lub napojów bezalkoholowych na wspólny stół. Wstęp wolny. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na zakup opału na zimę dla rodzin potrzebujących wsparcia. Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy serdecznie zapraszamy.
  • Zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych do Scholi Dziecięcej „Totus Tuus”. Próby w soboty o godz. 10.00 w Wieczerniku.
  • Młodzież oazowa zaprasza na spotkania uczniów starszych klas szkół podstawowych i średnich w piątek po Mszy św. wieczornej. Na spotkania również młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  • Białołęcka Rada Seniorów zaprasza dziś na Piknik Międzypokoleniowy do Parku Henrykowskiego dziś od godz. 11.00 do 18.00.
  • Zapraszamy na Drugi Nocny Różaniec odmawiany w drodze: Początek 5 października o godz. 22.00 w Parafii św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty: Msza św. pod przewodnictwem Pasterza Diecezji ks. biskupa Romualda Kamińskiego; zakończenie 6 października godz. 8.00 w Parafii Matki Bożej Pompejańskiej. Więcej informacji u organizatora, telefon na plakacie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz